Sklep stacjonarny

Nasza firma istnieje na rynku od 2003 roku. Od 20 lat oferujemy kompleksową obsługę i zaopatrzenie dla firm w sprzęt niezbędny do pracy w wielu branżach, takich jak np. branża budowlana, stolarska, ślusarska czy branża przemysłowa.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem renomowanej marki Milwaukee, której produkty znajdziesz w naszym sklepie. Zawsze dbamy o zadowolenie naszych klientów i staramy się doradzać w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować produkt do indywidualnych potrzeb klienta.

Gwarantujemy, że zakupy w naszym sklepie stacjonarnym i internetowym to czysta przyjemność! Spróbuj i przekonaj się osobiście!
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową elektronarzędzi, narzędzi ręcznych i akcesoriów marki Milwaukee. W naszej ofercie znajdują się wiertarki, wkrętarki, piły, szlifierki, polerki, bruzdownice a także akcesoria do obróbki drewna i metalu oraz wiele innych. Oferujemy także produkty BHP i PPOŻ, odzież roboczą, buty robocze, środki ochrony głowy, oczu czy uszu, takie jak gogle i okulary ochronne, słuchawki wygłuszające oraz stopery. Znajdziesz u nas również wyrzynarki, piły, lampy, akumulatory, ładowarki, czyli wszystko czego potrzebujesz, aby zaopatrzyć swoją firmę lub warsztat.

𝗠𝗔𝗚𝗢𝗥 – Zmieniamy się dla was codziennie.
Promujemy markę 𝗠ILWAUKEE, a wraz z nią innowacyjne narzędzia precyzyjne, elektronarzędzia o najwyższym poziomie jakości.
Ponad to jesteśmy dystrybutorem renomowanych marek: EXACT, 𝗞INCZYK, WITTE, FARAONE,TYROLIT, WKRĘT-MET,
oraz oficjalnym Partnerem 𝗠ETABO 𝗟𝗶𝗛𝗗
Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Tarnowskich Górach oraz do zakupów online:
https://milwaukee.magor.com.pl/